لوگو ساخت آزما

تاریخچه شرکت ساخت آزما

شركت ساخت آزمـا در سال ۱۳۷۱ در راستاي اهداف وزارت مسكن و شهرسازي و به منظور تعميم و توسعه فرهنـگ ساخت و ساز و كنترل كيفي پـروژه هاي عمراني كشور توسط وزارت مسكن و شهرسازی سابق تأسيس و با شماره ۸۹۴۲۴ در اداره كل ثبت شركتها به ثبت رسيد. سپس ۱۰۰ % سهام شرکت به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واگذار گردید. اين شركت مجهز به دستگاههاي حفاري و تزريق و با آزمایشگاه‌های فيزيك، مكانيك و شـيمي خـاك، سنـگ، آب و مصـالح سـاختماني در زمينه هاي ژئوتكنيك و آزمايشات مصالح مشغول ارائه خدمات مي باشد.

احراز بالاترين رتبه از سازمان مديريت و برنامه ريزي (پايه ۱، پايه ۲) در گروه خدمات ژئوتكنيك و بهره گيري از توان علمي و تجربي و همچنين استفاده از دستگاههاي مجهز حـفاري و وسايل مدرن آزمايشگاهي اين شركت را قادر ساخته است تا در طول دوره فعاليت خود بيش از 2300 پروژه ژئوتكنيك و حدود ۱۱۵۰ قرارداد آزمايشگاه محـلي را به انجام برساند.

بهره گيري از امكانات گسترده و بكارگيري مجهزترين ماشين آلات حفاري و تزريق، اين امكان را به شركت داده است تا آمادگي ارائه بهترين خدمات در زمينه تزريق، اجراي انواع شمع و سازه هاي زیرزمین را نيز داشته باشد.

خط مشی شرکت ساخت آزما

شرکت مهندسین مشاور ساخت آزما با بکارگرفتن فن‌آوری‌های نوین و در راستای تحقق اهداف راهبردی، منابع سازمانی خود را بکار گرفته و اصول سرآمدی در کیفیت، توسعه پایدار، حفاظت از محیط زیست و تامین سلامت و ایمنی سرمایه‌های انسانی را سرلوحه و مشی خود قرار داده است. تداوم حرکت پایدار در راستای ماموریت شرکت و مبتنی بر تحلیل فضای کسب و کار و مدیریت ریسک، مدیریت مجموعه را بر آن داشته تا با تعهد به برآورده نمودن نیازها و انتظارات ذینفعان، رعایت الزامات قانونی و سایر الزامات مرتبط، نسبت به استقرار و بهبود مداوم سیستم‌های مدیریت اقدام نماید و جهت‌گیریهای کلان زیر را سرلوحه حاکم بر این نظام پیش‌بینی نموده است:
1. تلاش مستمر جهت اعتلای ارزش کسب شده ذینفعان با بهره‌مندی از رویکردهای نوآورانه
2. ارتقاء سطح دانش، توانمندی و مهارت پرسنل از طریق آموزش هدفمند، مستمر و اثربخش
3. تمرکز بر نوآوری به منظور رشد کیفی خدمات مهندسی و آزمایشگاهی
4. حفظ و ارتقای سطح انگیزش سرمایه‌های انسانی
5. توسعه دامنه خدمات به بازارهای جدید داخلی و خارجی
6. شرکت ساخت آزما با تعهد به رعایت الزامات قانونی و سایر الزامات کاربردی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای و زیست محیطی در راستای پیشگیری از حوادث بیماری‌های شغلی و آلودگی‌های زیست محیطی و همچنین با تعهد به ارزش‌های سازمانی، رازداری، مسئولیت‌پذیری و رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای، خود را ملزم به پشتیبانی از سیستم مدیریت یکپارچه، تحقق اهداف تعیین شده و الزامات قانونی می داند.

اهداف کلان

ارتقاء تعلق، تعهد سازمانی، توسعه و بهره وری سرمایه های انسانی
افزایش سطح کیفیت خدمات
افزایش هم افزایی با حفظ و توسعه همکاری با بنیاد مسکن
توسعه توان فناوری های ارزش آفرین با افزایش ابزار و تجهیزات آزمایشگاهی مبتنی بر حفظ محیط زیست
بهبود مستمر و حرکت در مسیر تعالی سازمانی با تخصیص بهینه منابع و ارتقاء شاخص های بهره وری

بیانیه چشم‌انداز

شرکت مهندسین مشاور ساخت آزما در افق چشم انداز، سازمانی سرآمد در زمینه خدمات ژئوتکنیک، کنترل کیفی (آزمایشات) و مشاوره با استفاده ازسرمایه انسانی متبحر و  تجهیزات به روز نرم افزاری و سخت افزاری در رده 2 شرکت برتر  کشور در راستای رسالت های اجتماعی و حفظ محیط زیست شناخته خواهد شد

بیانیه ماموریت

انجام مطالعات زمین شناسی  و عملیات ژئوتکنیک
نظارت و کنترل کیفی پروژه های عمرانی و ساختمانی
طراحی و اجرای پروژه های تحکیم ، تثبیت و پایدارسازی
اجرای  پروژه های  ساختمانی  با استفاده از فن آوری های نوین ارزش آفرین با رویکرد هم افزایی و سازگار با محیط زیست در جهت استفاده  مطلوب از دارایی های شرکت
ارائه خدمات فنی و مهندسی با در نظرگرفتن مسئولیت های اجتماعی

ارزش های سازمانی

بهبود مستمر و حرکت در مسیر تعالی سازمانی و ارتقاء شاخص های بهره وری
اهتمام به اخلاق حرفه ای
اهتمام به مسئولیت اجتماعی، فرهنگی و حفظ محیط زیست
صداقت، درستکاری و مسئولیت پذیری
رفاه،تکریم کارکنان، رشد و توسعه یادگیری سازمانی
نوآوری و مشارکت سازمانی
التزام به کیفیت، ایمنی، بهداشت و محیط زیست
مشتری مداری و تکریم ذی نفعان

X